DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września z okazji Dnia Chłopaka wszyscy uczniowie naszej szkoły oprócz życzeń otrzymali także drobny upominek.

Tego dnia został także ogłoszony wynik Najgrzeczniejszego i najmilszego chłopca w szkole: Gentelmena roku szkolnego 2020/2021.

W głosowaniu wzięły udział dziewczynki z oddziałów przedszkolnych, uczennice z klas I - VIII oraz osoby zatrudnione w Szkole Podstawowej w Żabikowie.

Po podliczeniu głosów okazało się, że tytuł Najgrzeczniejszego i najmilszego chłopca
w szkole: Gentelmena roku szkolnego 2020/2021
otrzymał w oddziale 3 i 4 - latków Mikołaj Zając, natomiast w grupie 5 i 6 - latków Kacper Kurzacz. W kategorii klas I - III tytuł Gentelmena przyznano Cezaremu Niebrzegowskiemu, w klasach najstarszych zwyciężył Bartłomiej Sławiński.

Wszyscy zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni upominkami
i dyplomami. Konkurs został zorganizowany przez panią Martę Niewęgłowską oraz Katarzynę Stolarczyk (Samorząd Uczniowski).

Serdecznie gratulujemy!

mgr Katarzyna Stolarczyk