Szkoła Podstawowa
w Żabikowie
Szkoła Podstawowa w Żabikowie

GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W poniedziałek 27 marca o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców, których organizatorami były SP w Brzostówcu i SP w Żabikowie. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje z pięciu szkół podstawowych naszej gminy.

Nasi chłopcy rozgromili rywali wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Dziewczęta natomiast zakończyły swoje zmagania z bilansem dwóch wygranych meczów i jednym remisem. Tym samym oba nasze zespoły zajęły I miejsca, kwalifikując się do finałów powiatowych.

Wyniki rywalizacji:
Chłopcy:

  1. SP Żabików
  2. ZS Białka
  3. SP Brzostówiec
  4. SP Zabiele
  5. ZS Biała
Dziewczęta:
  1. SP Żabików
  2. ZS Białka
  3. ZS Biała
  4. SP Zabiele

Składy Mistrzów i Mistrzyń Gminy:
Chłopcy: Grzejdak Kacper, Koczkodaj Damian, Ochnio Rafał, Opolski Bartosz, Bartoszek Bartłomiej, Mazurek Michał, Matynkowski Jakub.
Dziewczęta: Kuśmierowska Nikola, Niebrzegowska Małgorzata, Wągrodna Sandra, Buchaj Wiktoria, Goławska Angelika, Fajkowska Maja, Jendruchniewicz Natalia, Kitrasiewicz Oliwia, Mazurek Katarzyna, Niewęgłowska Wiktoria.

Zawody zakończyły się uroczystą ceremonią wręczenia pucharów i dyplomów wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju przez panią dyrektor Teresę Łukaszczuk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy obu drużynom wielu sukcesów na dalszych szczeblach rywalizacji!

Monika Fijałek

ZDJĘCIA