Szkoła Podstawowa
w Żabikowie
Szkoła Podstawowa w Żabikowie

VIII GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Przedszkole/Oddział przedszkolny:

Nataniel Radzikowski
Lena Kojtych

Klasy I-III:

Dorota Koczkodaj, Wojciech Mazurek

Wyróżnienia:

Kacper Panek

Klasy IV-VII:

Sandra Wągrodna

Wyróżnienia:

Anna Gryczka


XIV EDYCJA HALOWEJ LIGI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU RADZYŃSKIEGO



Bartłomiej Bartoszek, Damian Koczkodaj, Adam Kwapiszewski, Rafał Ochnio, Bartosz Opolski, Jakub Piekarski,
Bartłomiej Sławiński


KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZĄ I NAJMILSZĄ DZIEWCZYNKĘ W SZKOLE.

Dorota Koczkodaj, klasa I - tytuł

Amelia Grochowska, klasa VI - II miejsce
Nikola Siemionek (klasa II), Oliwia Zdziarska (klasa IV) - III miejsce


GMINNY TURNIEJ W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT



Amelia Grochowska, Anna Gryczka, Maja Kitrasiewicz, Wiktoria Książek, Nikola Kuśmierowska, Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna, Oliwia Zdziarska


GMINNY TURNIEJ W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW



Bartłomiej Bartoszek, Kacper Grzejdak, Damian Koczkodaj, Adam Kwapiszewski, Rafał Ochnio, Bartosz Opolski,
Jakub Piekarski, Bartłomiej Sławiński


GMINNY TURNIEJ W MINI SIATKÓWKĘ CHŁOPCÓW



Bartosz Buhaj, Kacper Grzejdak, Damian Koczkodaj, Rafał Ochnio, Bartosz Opolski, Jakub Piekarski
Bartłomiej Sławiński


GMINNY TURNIEJ W MINI SIATKÓWKĘ DZIEWCZĄT



Amelia Grochowska, Anna Gryczka, Maja Kitrasiewicz, Wiktoria Książek, Nikola Kuśmierowska, Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna, Oliwia Zdziarska


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
WIELCY POLACY - WANDA CHOTOMSKA.

Kacper Daniluk, klasa I:

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
WIELCY POLACY - WANDA CHOTOMSKA.

Dorota Koczkodaj, klasa I:

Wyróżnienie:

Lena Kojtych, oddział przedszkolny:

Wyróżnienie specjalne:

Wojciech Mazurek, klasa II:


WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
Z GÓRKI NA PAZURKI

Oddział przedszkolny 3 i 4 - latków:

Maciej Dorosz, Angelika Grochowska
Bartosz Karwowski, Aleksy Radzikowski

Oddział przedszkolny 5 i 6 - latków:

Lena Kojtych, Cezary Niebrzegowski
Nikola Frączek
Magdalena Mazur

Wyróżnienia:

Dawid Łyzan, Antoni Pieśko

Klasy I-III:

Kacper Daniluk, Piotr Kurek, Jakub Pieśko
Gabriela Fijałek, Dominik Fijałek, Wojciech Mazurek
Julia Daniluk, Kacper Panek

Wyróżnienia:

Jakub Buchaj, Jakub Dudek, Agata Koczkodaj, Dorota Koczkodaj, Bartłomiej Książek

Klasy IV-VI:

Jakub Piekarski, Wiktoria Zając, Sandra Wągrodna
Kacper Grzejdak
Maja Kitrasiewicz

Wyróżnienia:

Bartłomiej Sławiński, Oliwia Zdziarska


GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT



Amelia Grochowska:
Małgorzata Niebrzegowska:
Wiktoria Zając:


GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW



Damian Koczkodaj:
Bartosz Opolski:
Rafał Ochnio:


V GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
WESOŁA NOWINA.

Klasy IV - VII Zespół:

Maja Kitrasiewicz, Wiktoria Książek, Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna

Kacper Panek, klasy I-III Soliści:
Wiktoria Zając, klasy IV-VII Soliści:
Klasy I-III Zespół:

Zuzanna Frączek, Agata Koczkodaj, Kacper Panek

Lena Kojtych, przedszkola i oddziały przedszkolne Soliści:
Przedszkola i oddziały przedszkolne Zespół:

Milena Gryta, Nikola Frączek, Lena Kojtych, Jessica Kuśmierowska, Noemi Wągrodna


SZKOLNY KONKURS ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH:
BATERII I MAKULATURY

Zbiórka baterii:
Damian Koczkodaj, klasa V:
Adam Kwapiszewski, klasa IV:
Kacper Grzejdak, klasa IV:

Zbiórka makulatury:
Wojciech Mazurek, klasa I:
Wiktoria Zając, klasa IV:
Rafał Ochnio, klasa V:


SZKOLNY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO - EKOLOGICZNEJ

Maja Kitrasiewicz, klasa V:
Wiktoria Książek, klasa V:
Anna Gryczka, klasa VI:


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH OKNEM NA ŚWIAT.

Dominik Fijałek, klasa III:
Nikola Frączek, oddział przedszkolny:
Patrycja Książek, klasa V:

Wyróżnienia:

Julia Daniluk, klasa III:
Zuzanna Frączek, klasa II:
Piotr Kurek, klasa II:


SZKOLNY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ
NA ZIELONĄ NUTKĘ.

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna (klasa VI):
Julia Daniluk (klasa III), Zuzanna Frączek (klasa II):
Lena Kojtych, oddział przedszkolny:

Wyróżnienia:

Angelika Grochowska, oddział przedszkolny:
Zespół w składzie: Dominik Fijałek, Mikołaj Opolski, Kacper Panek (klasa III),
Wojciech Mazurek, Aleksandra Sławińska (klasa II):
Zespół w składzie: Natalia Mościcka, Wiktoria Zając, Oliwia Zdziarska (klasa IV):


SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POD HASŁEM
PRZYRODA I EKOLOGIA W POEZJI.

Gabriela Fijałek, klasa III:
Lena Kojtych, oddział przedszkolny:
Dominik Fijałek, klasa III:

Wyróżnienia:

Milena Gryta, oddział przedszkolny:
Zuzanna Frączek, klasa II:
Noemi Wągrodna, oddział przedszkolny:


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
SEGREGUJ Z NAMI - WALCZ Z ODPADAMI.

Agata Koczkodaj, klasa III:
Gabriela Fijałek, klasa III:
Mikołaj Opolski, klasa III:

Wyróżnienia:

Nikola Kuśmierowska, klasa VI:
Nataniel Radzikowski, oddział przedszkolny:
Noemi Wągrodna, oddział przedszkolny:


GMINNY KONKURS WOKALNY
NA SWOJSKĄ NUTĘ.

Lena Kojtych, oddział przedszkolny:
Klasy I-III Żabki z Żabikowa:

Dominik Fijałek, Gabriela Fijałek, Natan Grochowski, Agata Koczkodaj, Mikołaj Opolski, Kacper Panek, Nikola Siemionek

Wiktoria Zając, klasy IV-VII:
Klasy IV-VII:

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna


GMINNE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW



Bartłomiej Bartoszek, Kacper Grzejdak, Damian Koczkodaj, Adam Kwapiszewski, Rafał Ochnio, Bartosz Opolski,
Bartłomiej Sławiński


GMINNE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT



Amelia Grochowska, Anna Gryczka, Wiktoria Książek, Nikola Kuśmierowska, Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna


VI GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
NIE RZUCIM ZIEMI...

Oddział przedszkolny To my:

Nikola Frączek, Milena Gryta, Lena Kojtych, Noemi Wągrodna

Klasy I-III:

Julia Daniluk, Dominik Fijałek, Kacper Panek, Aleksandra Sławińska

Klasy IV-VII:

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna



EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY KAMPANII EKO-TRENDY
DARY JESIENI.

Jessica Kuśmierowska, oddział przedszkolny:

Nikola Frączek, oddział przedszkolny - wyróżnienie
Mateusz Sławiński, oddział przedszkolny - wyróżnienie


EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY KAMPANII EKO-TRENDY
SEGREGUJĘ - ZYSKUJĘ.

Wojciech Mazurek, klasa II - wyróżnienie
Aleksandra Sławińska, klasa II - wyróżnienie



KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZEGO I NAJMILSZEGO CHŁOPCA W SZKOLE.

Bartłomiej Bartoszek, klasa VI - tytuł

Jakub Piekarski, klasa IV - II miejsce
Dominik Fijałek, klasa III - III miejsce