Szkoła Podstawowa
w Żabikowie
Szkoła Podstawowa w Żabikowie

ROK SZKOLNY

2019/2020




OGÓLNOPOLSKI KONKURS
CZYTELNICZO - LITERACKI

Maja Kitrasiewicz

GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

kategoria: 2005 - 2006:




kategoria: 2007 i młodsi:



Wiktoria Bartoszek, Julia Daniluk, Zuzanna Frączek, Amelia Grochowska, Agata Koczkodaj, Patrycja Książek,
Nikola Kuśmierowska, Natalia Mościcka, Małgorzata Niebrzegowska, Nikola Siemionek, Aleksandra Sławińska,
Sandra Wągrodna, Oliwia Zdziarska

KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZĄ I NAJMILSZĄ DZIEWCZYNKĘ W SZKOLE.

Julia Frączek, oddział przedszkolny 3 i 4- latków - tytuł
Oliwia Niebrzegowska, oddział przedszkolny 5 i 6- latków - tytuł
Milena Gryta, klasy I - III - tytuł
Julia Daniluk, klasy IV - VIII - tytuł

GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

kategoria: 2007 i młodsi:



Jakub Buchaj, Bartosz Buhaj, Dominik Fijałek, Adam Kwapiszewski, Kacper Panek, Kamil Piekarski, Mikołaj Opolski, Bartłomiej Sławiński


SZKOLNY KONKURS ZNAJOMOŚCI PRZYSŁÓW I POWIEDZEŃ
PRZYSŁOWIA MADROŚCIĄ NARODU.


Klasy IV - VI

Oliwia Zdziarska

Jakub Buchaj

Jakub Piekarski

Klasy VII - VIII
:

Maja Kitrasiewicz

Amelia Grochowska

Anna Gryczka


GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

kategoria: 2005 - 2006:




kategoria: 2007 i młodsi:



Gabriela Fijałek, Zuzanna Frączek, Anna Gryczka, Maja Kitrasiewicz, Agata Koczkodaj, Patrycja Książek,
Nikola Kuśmierowska, Natalia Mościcka, Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna, Oliwia Zdziarska

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

kategoria: 2005 - 2006:




kategoria: 2007 i młodsi:



Bartosz Buhaj, Damian Koczkodaj, Adam Kwapiszewski, Kacper Panek, Jakub Piekarski, Kamil Piekarski,
Mikołaj Opolski, Bartłomiej Sławiński


III GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO


kategoria: 2005 - 2006 (dziewczęta):


Maja Kitrasiewicz
Patrycja Książek


kategoria: 2005 - 2006 (chłopcy):


Damian Koczkodaj

Bartosz Opolski


kategoria: 2007 i młodsze (dziewczęta):


Agata Koczkodaj
Oliwia Zdziarska


kategoria: 2007 i młodsi (chłopcy):


Jakub Piekarski
Bartłomiej Sławiński

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
W KRĘGU NOWEL PISARZY POLSKICH.


Klasy IV-VI:

Jakub Piekarski

Wyróżnienie:

Agata Koczkodaj


IV DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY
SPOTKANIA Z JEZUSEM W EWANGELII WG ŚW. JANA.

Maja Kitrasiewicz, klasa VII - etap rejonowy

VII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
WESOŁA NOWINA.

Klasy VII - VIII Zespół
:

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna


Klasy IV-VI Solista:

Kacper Panek

Klasy I-III Solista:

Lena Kojtych

Klasy I-III Zespół:

Lena Kojtych, Nikola Frączek, Milena Gryta, Cezary Niebrzegowski


Przedszkola i oddziały przedszkolne Zespół:

Angelika Grochowska, Wiktoria Grochowska, Bartosz Karwowski, Natalia Sposób, Natan Witkowski


GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

kategoria: 2005 - 2006:




kategoria: 2007 i młodsi:



Wiktoria Bartoszek, Julia Daniluk, Gabriela Fijałek, Zuzanna Frączek, Anna Gryczka, Maja Kitrasiewicz,
Agata Koczkodaj, Patrycja Książek, Nikola Kuśmierowska, Natalia Mościcka, Małgorzata Niebrzegowska,
Nikola Siemionek, Aleksandra Sławińska, Sandra Wągrodna, Oliwia Zdziarska

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

kategoria: 2005 - 2006:




kategoria: 2007 i młodsi:



Jakub Buchaj, Bartosz Buhaj, Kacper Grzejdak, Dominik Fijałek, Damian Koczkodaj, Adam Kwapiszewski,
Wojciech Mazurek, Kacper Panek, Jakub Piekarski, Kamil Piekarski, Jakub Pieśko, Bartosz Opolski, Mikołaj Opolski,
Bartłomiej Sławiński


III GMINNY KONKURS WOKALNY
NA SWOJSKĄ NUTĘ.

Klasy I-III (solista):

Lena Kojtych

Klasy I-III (zespół):

Lena Kojtych, Milena Gryta, Nikola Frączek, Natan Grochowski


Klasy IV-VIII (zespół):

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna

VIII GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
NIE RZUCIM ZIEMI...

Klasy I-III (zespół):

Lena Kojtych, Natan Grochowski, Nikola Frączek, Roksana Kurzacz, Nataniel Radzikowski


Klasy I-III (solista):

Lena Kojtych

Klasy IV-VI (solista):

Kacper Panek

Klasy VII-VIII (zespół):

Małgorzata Niebrzegowska, Sandra Wągrodna


II GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
POLSKA - MOJA OJCZYZNA.

Przedszkola/oddziały przedszkolne:

Angelika Grochowska

Bartosz Karwowski

Wiktoria Grochowska

Natalia Sposób

Klasy I-III:

Lena Kojtych


Cezary Niebrzegowski

Dorota Koczkodaj


Oliwier Kuśmierowski


Klasy IV-VI:

Jakub Piekarski
Agata Koczkodaj

Klasy VII-VIII:

Anna Gryczka

PLASTYCZNY KONKURS MISYJNY
CZY JESTEŚ DUŻY CZY JESTEŚ MAŁY, MOŻESZ BYĆ MISJONARZ DOSKONAŁY.

Klasy I - VI:

Dorota Koczkodaj

Aleksandra Sławińska

Agata Koczkodaj

Klasy VII - VIII:

Nikola Kuśmierowska

Sandra Wągrodna


II DYKTANDO PAPIESKIE

Klasy III - IV:

Bartłomiej Książek

Wiktoria Bartoszek

(eqzekwo) Wojciech Mazurek, Aleksandra Sławińska

Klasy V - VI:

Jakub Piekarski


Julia Daniluk

Dominik Fijałek


Klasy VII-VIII:

Patrycja Książek

Maja Kitrasiewicz

Anna Gryczka


KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZEGO I NAJMILSZEGO CHŁOPCA W SZKOLE.
DŻENTELMENA ROKU 2019/2020.

Kamil Końko, oddział przedszkolny 3 i 4 -latków - tytuł

Bartosz Karwowski, oddział przedszkolny 5 i 6 -latków - tytuł

Cezary Niebrzegowski, klasy I - III - tytuł

Bartłomiej Bartoszek, klasy IV - VIII - tytuł