GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
KOCHAM MAMĘ I TATĘ.

27 maja 2019r. w Zespole Szkół w Zabielu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski KOCHAM MAMĘ I TATĘ, w którym udział wzięli także uczniowie z naszej Szkoły. Konkurs ten cieszył się ogromną popularnością. Zaprezentowało się 64 recytatorów.

Celem konkursu była popularyzacja literatury polskiej
o tematyce rodzinnej oraz kształtowanie wrażliwości literacko-językowej. Przesłuchania odbyły się w pięciu grupach wiekowych.

Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Publiczność oklaskiwała recytatorów gromkimi brawami. Niektórzy musieli zmierzyć się z ogromną tremą, która zawsze pojawia się podczas wystąpień publicznych.

Komisja wyłoniła spośród uczestników konkursu Mistrzów Recytacji na poszczególnych poziomach przyznała wyróżnienia.

I miejsce w kategorii klas IV - VI zdobył Jakub Piekarski

II miejsce w kategorii klas IV - VI zdobyła Wiktoria Musiejuk

Wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Mazurek - kl. III

Magdalena Mazur - oddział przedszkolny

Cezary Niebrzegowski - oddział przedszkolny

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą Szkołę w Konkursie: Angelice Grochowskiej, Milenie Grycie, Natanielowi Radzikowskiemu, Dorocie Koczkodaj, Zuzannie Frączek, Wiktorii Bartoszek i Julii Daniluk.

Życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursowych zmaganiach.

Paulo Coelho w jednej ze swoich książek napisał: Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. I trudno nie zgodzić się z jego słowami.

mgr Anna Struczyk