DZIEŃ KOBIET

8 marca w naszej szkole społeczność uczniowska świętowała Międzynarodowy Dzień Kobiet. Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali uroczysty apel. Uczniowie odpowiadali na pytania quizu dotyczące uprzejmości na co dzień.

Z okazji Dnia Mężczyzny (10 marca) serdeczne życzenia otrzymali również panowie zatrudnieni w naszej placówce. Wszystkie panie, dziewczynki oraz panowie otrzymali słodkie upominki.

Ogłoszone zostały także wyniki konkursu na Najgrzeczniejszą i najmilszą dziewczynkę w naszej szkole.

Pierwsze miejsce w kategorii 3 i 4 -latków zajęła Wiktoria Grochowska. Wśród 5 i 6 -latków najgrzeczniejszą dziewczynką została Natalia Sposób, natomiast w klasach I-III zwyciężyła uczennica klasy pierwszej: Nikola Frączek. W oddziałach IV-VII pierwsze miejsce uzyskała Agata Koczkodaj. Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody wraz
z gratulacjami od całej społeczności szkolnej.

Gratulujemy!

Wybory na najgrzeczniejszą i najmilszą dziewczynkę zorganizowały i przeprowadziły Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu.

mgr Katarzyna Stolarczyk