UCZNIOWSKA RELACJA
Z DYSKOTEKI ANDRZEJKOWEJ

W poniedziałek, 23 listopada, o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Żabikowie odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka. Już od progu słyszeliśmy dźwięki dobrej muzyki, którą zresztą sami wcześniej wybraliśmy. Impreza prowadzona i przygotowana była przez Nikolę Kuśmierowską, Amelię Grochowską i Sandrę Wągrodną. Mieliśmy światła, balony i serpentyny. Na początku każdy się krępował wyjść na parkiet, ale później impreza się rozkręciła. Wszyscy świetnie się bawili, a gdy ktoś poczuł zmęczenie mógł pójść do stolika napić się lub coś zjeść. Nie tylko uczniowie dobrze się bawili, pani Urszula Jastrzębska również wzięła udział z nami w zabawach.

Około godziny 18:30 wszyscy poszli do domów, smutni, że dyskoteka tak szybko się skończyła. Byliśmy jednak pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji. Z utęsknieniem czekamy na następną taką imprezę szkolną!

Sandra Wągrodna, kl. VI