Szkoła Podstawowa
w Żabikowie
Szkoła Podstawowa w Żabikowie

BAL KARNAWAŁOWY JUŻ ZA NAMI ...

W niedzielę, 28 stycznia 2018r., o godzinie 15.00 w naszej szkole rozpoczęła się choinka. Po raz pierwszy bal karnawałowy został połączony z Dniem Babci i Dniem Dziadka.

Na początku wszystkich zebranych serdecznie powitała Pani Dyrektor Anna Koczkodaj. Następnym punktem programu był występ dzieci naszej szkoły skierowany do licznie zgromadzonych ukochanych Babć i Dziadków.

Najpierw wystąpiły maluchy z oddziałów przedszkolnych, a po nich uczniowie z klas I-III. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także wspaniale zaprezentowały się w humorystycznych scenkach. Uczennica kl. VI, Nikola Kuśmierowska, złożyła życzenia od Samorządu Uczniowskiego zaproszonym z tej okazji gościom i wspólnie zaśpiewano "Sto lat...". Po występach dzieci wręczyły swym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, po czym wszystkich zaproszono na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały Panie: Monika Fijałek, Marta Chruścik, Magdalena Palczewska, Katarzyna Mikulska, Anna Koczkodaj i Anna Struczyk.

Następnie przyszła kolej na zabawę. Przy skocznej muzyce rozruszali się wszyscy, a pląsom nie było końca. Zabawę umilały nam także liczne konkursy z nagrodami.

Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Do zobaczenia na kolejnym balu, za rok ...

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, za pięknie udekorowaną salę, oprawę muzyczną oraz wspaniały poczęstunek!


mgr Anna Żurawska