16 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Zabielu odbył się Gminny Konkurs Pieśni Wielkopostnej.

WYŚPIEWANE MIEJSCA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W Gminnym Konkursie Pieśni Wielkopostnej naszą szkołę w kategorii klas I - III SP reprezentował zespół "Żabki z Żabikowa" w składzie: Kacper Panek z kl. I, Wiktoria Zając z kl. II oraz Maja Kitrasiewicz i Wiktoria Książek z kl. III. Zespół zaśpiewał utwór "Nocą Ogród Oliwny". Uczniowie zajęli I miejsce. Do występu zostali przygotowani pod kierunkiem Pań: Anny Koczkodaj, Anny Struczyk i Katarzyny Mikulskiej.

W kategorii klas IV - VI SP szkołę reprezentował zespół w składzie: Sandra Wągrodna i Małgorzata Niebrzegowska z kl. IV oraz Katarzyna Mazurek z kl. V. Uczennice zaśpiewały "Wierzę w Ciebie Panie" oraz "Powiedz ludziom, że kocham ich" i zajęły II miejsce. Do występu uczennice przygotowała Pani Anna Ochnio.

Zdolni młodzi wykonawcy swoimi wystąpieniami dostarczyli słuchaczom wielu emocji i wzruszeń. Z rąk organizatorów konkursu otrzymali gratulacje, statuetki oraz pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy wyśpiewanych miejsc i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Koczkodaj