I wewnątrzszkolny konkurs recytatorski

18 grudnia w naszej szkole miał miejsce pierwszy wewnątrzszkolny konkurs recytatorski oddziału przedszkolnego
i klasy "0".

Konkurs powstał z inicjatywy wychowawczyń najmłodszych uczniów - pani Natalii Trochonowicz i pani Marty Chruścik. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dziecięcą poezją o tematyce bożonarodzeniowej, a także pokonanie nieśmiałości przed publicznym wystąpieniem. Dzieci przygotowały wiersze pod kierunkiem swoich rodziców.

W konkursie zaprezentowało się dziesięcioro dzieci - sześcioro z oddziału przedszkolnego i czworo z klasy "0". W obu kategoriach komisja pod kierunkiem pani dyrektor Teresy Łukaszczuk wyłoniła po dwóch zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni pięknymi książkami. Wszyscy uczestnicy w ramach podziękowań otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.

Dziękujemy rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy, a wszystkim dzieciom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Marta Chruścik i
Natalia Trochonowicz