Wyniki VI Gminnego Konkursu Plastycznego na kartkę wielkanocną
organizowanego przez Szkołę Podstawową w Żabikowie
pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski

Na konkurs wpłynęło 75 prac: w I grupie wiekowej 12 prac, w II grupie wiekowej 21, a w III grupie wiekowej 21, w IV grupie wiekowej 21.

W konkursie brali udział uczniowie i przedszkolaki z następujących szkół: Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, Szkoły Podstawowej w Brzostówcu, Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych, Szkoły Podstawowej w Żabikowie, Zespołu Szkół w Białej, Zespołu Szkół w Białce i Zespołu Szkół w Zabielu.

W I grupie wiekowej (przedszkole, dzieci 3 - 4 - letnie):

• I miejsce - Roksana Kurzacz - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Natalia Trochonowicz.
  • II miejsce - Lena Zając - Zespół Szkół w Białej. Opiekun: Marta Zając.
  • III miejsce - Patrycja Wachnik - Zespół Szkół w Zabielu. Opiekun: Joanna Kawka.
  • Wyróżnienie - Natalia Rolla - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Joanna Szutko.
  • Wyróżnienie - Noemi Wągrodna - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Natalia Trochonowicz.

W II grupie wiekowej (uczniowie klasy „O”):

• I miejsce - Nikola Niewęgłowska - Zespół Szkół w Zabielu. Opiekun: Bożena Pieśko.
  • II miejsce - Wojciech Latoch - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Joanna Szutko.
  • III miejsce - Wiktoria Ciesielska - Szkoła Podstawowa w Brzostówcu. Opiekun: Kinga Kułak.
  • Wyróżnienie - Kacper Daniluk - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Marta Chruścik.

W III grupie wiekowej (uczniowie klas 1 - 3):

• I miejsce - Patrycja Książek - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Katarzyna Mikulska.
  • II miejsce - Julia Sekut - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Joanna Szutko.
  • III miejsce - Gabriela Tchórz - Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej. Opiekun: Iwona Koczkodaj.
  • Wyróżnienie - Emilia Gaweł - Zespół Szkół w Białce. Opiekun: Iwona Mańko.

W IV grupie wiekowej (uczniowie klas 4 - 6):

• I miejsce - Natalia Wierzchowska - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Kinga Kułak.
  • II miejsce - Szymon Wiater - Zespół Szkół w Białej. Opiekun: Jolanta Odrzygóźdź.
  • III miejsce - Katarzyna Zielińska - Zespół Szkół w Białce. Opiekun: Grażyna Hankiewicz.
  • Wyróżnienie - Katarzyna Panek - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Ewa Kondraszuk.
  • Wyróżnienie - Małgorzata Drozdek - Szkoła Podstawowa w Brzostówcu. Opiekun: Kinga Kułak.