GMINNE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

19 listopada 2015r. uczennice naszej szkoły z klas 4 - 6 pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego mgr Violetty Piotrowskiej wzięły udział w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej, które odbyły się w Zespole Szkół w Białce.

Na zawodach "4" stawiło się 5 drużyn z gminy Radzyń Podlaski i rozegrały ze sobą mecze w systemie "każdy z każdym". Nasza drużyna w składzie: Wiktoria Buchaj, Kornelia Opolska, Katarzyna Panek, Natalia Pożarowszczyk rozegrała 4 mecze wygrywając trzy z nich, co dało nam drugie miejsce.

W kategorii "4" kolejne miejsca wyglądały następująco:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
II miejsce Szkoła Podstawowa w Żabikowie
III miejsce Zespół Szkół w Białce
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
V miejsce Zespół Szkół w Zabielu

W kategorii klas młodszych reprezentowały nas: Amelia Grochowska, Nikola Kuśmierowska, Małgorzata Niebrzegowska oraz Sandra Wągrodna. Dziewczęta w swojej kategorii wywalczyły również II miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Violetta Piotrowska