I miejsce w Finale B !!!

W sobotę 23 marca 2013 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 W Radzyniu Podlaskim odbył się finał IX Edycji Halowej Ligi Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego. Impreza została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim.

Przez 3 kolejne soboty na boisku zmagało się 12 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy A i B po 6 zespołów i grały w grupach systemem każdy z każdym.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Fajkowski Bartosz, Izdebski Mateusz, Kałuski Jakub, (kl. VI), Kwapiszewski Mateusz, Siemionek Dawid (kl. V), Buchaj Michał, Zienkiewicz Weronika (kl. IV).

TABELA KOŃCOWA:

Finał A

1. SP Borki
  2. SP 2 UKS Sokół
  3. SP Biała
  4. SP 1 Radzyń Podlaski
  5. SP 2 Radzyń Podlaski
  6. SP Komarówka
  7. Finał B

8. SP Żabików
  9. SP 1 UKS Spartakus
  10. SP Suchowola
  11. SP Białka
  12. SP Czemierniki
  13. SP Brzostówiec

Klasyfikacja strzelców w naszej reprezentacji: 8 goli - Jakub Kałuski, 7 goli - Mateusz Kwapiszewski, 1 gol - Michał Buchaj.

Sportowe zmagania zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród: medali, pucharów, dyplomów, piłek oraz pamiątkowych koszulek.

Monika Fijałek