Szkoła Podstawowa
w Żabikowie
Szkoła Podstawowa w Żabikowie

Klasa "0" - wychowawca mgr Katarzyna Mikulska


klasa 0
  1. Antoniuk Hubert
  2. Biernacki Kacper Grzegorz
  3. Buchaj Wiktoria
  4. Domańska Bernadetta Wiktoria
  5. Fajkowska Maja
  6. Goławska Angelika
  7. Jendruchniewicz Natalia
  8. Jendruchniewicz Patryk Michał
  9. Kitrasiewicz Oliwia
  10. Matynkowski Jakub
  11. Mazurek Katarzyna Aniela
  12. Opolska Amelia
  13. Opolska Kornelia
  14. Panek Katarzyna
  15. Parczyński Michał
  16. Pożarowszczyk Natalia
  17. Rak Grzegorz
  18. Rybak Paweł

Klasa I - wychowawca mgr Anna Struczyk


klasa I
  1. Borysiuk Weronika
  2. Buchaj Michał Jakub
  3. Golanko Mikołaj Ariel
  4. Golanko Sandra Kamila
  5. Jendruchniewicz Dominik Jacek
  6. Kitrasiewicz Milena
  7. Kraska Emilia
  8. Ochnio Weronika Katarzyna
  9. Świder Karolina
  10. Zienkiewicz Weronika

Klasa II - wychowawca mgr Barbara Jończak


klasa II
  1. Buchaj Magdalena
  2. Buhaj Michał
  3. Fręchowicz Jakub
  4. Kwapiszewski Mateusz
  5. Matynkowska Aleksandra
  6. Palica Sylwester
  7. Siemionek Dawid
  8. Sławińska Monika

Klasa III - wychowawca mgr Barbara Jończak


klasa III
  1. Biernacka Magdalena
  2. Bober Daria
  3. Buhaj Justyna
  4. Fajkowski Bartosz
  5. Fręchowicz Maciej
  6. Izdebski Mateusz
  7. Kałuski Jakub
  8. Matynkowska Ewelina
  9. Ochnio Natalia

Klasa IV - wychowawca mgr Andrzej Kotyła


klasa IV
  1. Buchaj Marcin
  2. Dziwulska Karolina
  3. Jurek Anna
  4. Ochnio Izabela
  5. Rybak Agata
  6. Zając Norbert

Klasa V - wychowawca mgr Ewa Kondraszuk


klasa V
  1. Bartoszek Izabela
  2. Bartoszek Kamil
  3. Biernacka Dominika
  4. Dorosz Sebastian
  5. Golanko Gabriel
  6. Pawlina Robert
  7. Welikan Mariusz
  8. Zienkiewicz Dominik

Klasa VI - wychowawca mgr Jan Kondraszuk


klasa VI
  1. Borysiuk Klaudia
  2. Chruśliński Jakub
  3. Izdebski Jakub
  4. Kwapiszewski Wojciech
  5. Matynkowski Adrian
  6. Matynkowski Marek
  7. Mazurek Maciej
  8. Nowicki Wojciech
  9. Paskudzki Mateusz
  10. Rybak Patryk
  11. Sławińska Katarzyna
  12. Stefaniak Emilia
  13. Welikan Grzegorz
  14. Zając Daniel