Gminne zawody w mini siatkówce chłopców.

W dniu 24.11.2009 roku w Szkole Podstawowej w Białce odbyły się gminne zawody sportowe w mini siatkówce chłopców. W turnieju udział wzięły drużyny: SP Żabików, SP Białka i SP Branica. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Nasi uczniowie odniesli w nich znakomite wyniki: chłopcy zajeli I miejsce i awansowali do zawodów powiatowych. Drużyny które wzieły udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zespół chłopców grał w składzie: Patryk Rybak, Daniel Zając, Marek Matynkowski, Kuba Chruśliński, Maciej Mazurek, Wojtek Kwapiszewski, Kamil Bartoszek, Gabriel Golanko.

Uczniowie SP Żabików w rozgrywkach powiatowych

TURNIEJ FINAŁOWY HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

20 marca w hali radzyńskiej Dwójki rozegrano, z udziałem drużyny z naszej szkoły, turniej finałowy halowej ligi piłki nożnej, w którym już po raz szósty rywalizują zawodnicy szkół podstawowych naszego powiatu.

W lidze, jak co roku występuje 12 drużyn. W dwie poprzednie soboty toczyły się pojedynki grupowe (po 6 drużyn) i po 3 najlepsze zespoły z grup w turnieju finałowym zagrały o miejsca I - VI, natomiast pozostałe o miejsca VII - XII.

Tegoroczne zwycięstwo jest udziałem zawodników SP 1 Radzyń. Nasza drużyna w składzie: Daniel Zając, Maciej Mazurek, Patryk Rybak, Jakub Chruśliński, Wojciech Kwapiszewski, Jakub Izdebski, zajęła IV miejsce.

Na uroczystość wręczania nagród przybył m. in. Andrzej Strejlau, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Zwycięska drużyna otrzymała z jego rąk okazałą kryształową kulę i sprzęt sportowy. Sponsorzy zadbali o nagrody i praktycznie wszyscy zostali nagrodzeni. Były puchary, nagrody, upominki, koszulki z emblematem Ligi, słodkie co nieco i desery oraz obiad dla wszystkich.

Zawodników przygotował Paweł Ślusarczyk, a na zawodach dopilnował Jan Kondraszuk.

Zdjęcia z turnieju w fotkach.