Międzynarodowy Dzień Kobiet...

Piesek

... zyskał w naszej szkole swój lokalny, ale należny swej randze wymiar, albowiem mieliśmy okazję uczcić święto naszych pań wspólnie z Radą Rodziców, a zawłaszcza męską jej częścią w osobach panów Wiesława Mazurka i Grzegorza Mazurka.

Część artystyczną wraz z przedstawicielami klas III - VI przygotowała jednak przedstawicielka płci pięknej - pani Katarzyna Stolarczyk. Złożył się na nią interesujący program poetycki i quiz na temat kobiet znanych z historii i współczesności. Montażu wysłuchały nie tylko dziewczęta naszej szkoły, ale też panie nauczycielki wraz z licznie przybyłymi mamami i babciami szkolnej latorośli.

Imprezę zakończył słodki poczęstunek dla pań. Zaproszono także nielicznych w naszej szkole panów zaczynających poważnie myśleć o parytetach w zatrudnieniu nauczycieli na terenie gminy Radzyń Podlaski.

Andrzej Kotyła